Influencerka předvádí triky do domácnosti, ze kterých fanoušci šílí! Navždy změní způsob, jakým uklízíte

0
122
Two women, mature women cleaners from cleaning service, cleaning the whole house indoor together.

Jak jste na tom s úklidem vy? Hodily by se vám nějaké triky?
Dvojnásobnou maminku z Melbourne sleduje přes 700 000 fanoušků, u kterých její vychytávky vzbuzují zájem i nadšení. Není proto divu, že její návody na péči o domácnost se dostaly i do světa, uveřejňují je nejen australská, ale i evropská média.

Chantel Mila, „královna dokonale zorganizované domácnosti“, své tipy popisuje výstižným sloganem: „Navždy změní způsob, jakým uklízíte.“ Nabízí triky, které jsou známé, i takové, nad kterými byste ani neuvažovali. Soda bikarbonu, ocet, citrónové slupky či staré noviny jsou jejími oblíbenými a levnými pomocníky při úklidu.

Ale svým fanouškům přináší také tipy, ve kterých hraje hlavní roli při čištění domácnosti například pěna na holení. Nevěříte? Jak tvrdí na Instagramu, pěna na holení dělá v koupelně doslova zázraky – taková zrcadla zůstanou díky ní dokonale čistá a bez zamlžování mnohem déle. Jak na to? Stačí nanést na zrcadlo pěnu na holení, rozetřít ji a nechat 5 až 10 minut působit. Následně je třeba ji otřít čistým hadříkem z mikrovlákna. A máte hotovo!

Closeup transparent case box with title names for comfortable keeping food. Modern storage organization placing or sorting products use Konmari method. General cleaning, tidying up at kitchen

I s nepříjemným pachem na toaletě si poradí právě pěna na holení, o video, jak na to, se podělila s fanoušky. Stačí nastříkat pěnu kolem toalety, poté ji rozetřít mopem a po několika minutách smýt teplou vodou. Nepříjemné pachy jsou fuč, podlaha kolem toalety dokonale čistá!

Předchozí článekRevize elektro: Prevence a oprava případných závad na elektru
Další článekVoňavější a čistější ložní matrace? Jak na to? Jednoduchý trik překvapí