Brzdový třmen: Repas namísto drahých oprav

0
200

Repasování brzdových třmenů je skvělým řešením, pokud řešíte opravu brzd. Vyjde totiž finančně lépe oproti nákupu nového kusu, a přitom nepoznáte rozdíl. Namísto drahé investice se tak obraťte raději na profesionály ve svém oboru, kteří opraví váš brzdový třmen.

Repasovaný brzdový třmen

Repasovaný brzdový třmen je v podstatě nerozeznatelný od nového kusu. Je srovnatelný svými vlastnostmi i vzhledem, ve voze tak nepoznáte rozdíl. Cena opravy je přitom zhruba třetinová oproti nákupu zbrusu nového brzdového třmenu. Repase je zpravidla hotová během dvou dní, nemusíte tak dlouho čekat na dodání. Již během pár dní se tak se svým vozem můžete vrátit do provozu, a to s brzdami ve špičkovém stavu.

Opravený brzdový třmen

Opravený brzdový třmen je mnohdy dostupný skladem a můžete si ho tak ihned vyzvednout. V jiných případech se s opravou začíná daný den, kdy jste zadali poptávku. Repase tak probíhá velmi rychle. Navíc díky tomu, že je vyměněn celý vnitřní agregát, získáte také dvouletou záruku. Pokud byste během této doby pozorovali zhoršení či problémy, můžete třmen nechat v rámci záruky překontrolovat. Máte tak jistotu, že o vaše brzdy bude postaráno.

Brzdový třmen repas

V této době rozhodně není nutností kupovat nový brzdový třmen, repas totiž nabízí skvělé možnosti. Získáte opravený třmen ve srovnatelné kvalitě s novým kusem, ať už jde o vzhled či například životnost třmenu. Servis se zaměřuje na repasi různých značek – Wabco, Haldex, Knorr, BPW či Menitor. Je však možné servis kontaktovat a zadat poptávku na repasi brzdového třmenu od jiného výrobce.

Brzdy jsou poškozovány zejména vlhkostí a posypovou solí, která je na silnicích po velkou část roku. Proto jsou důležité pravidelné opravy brzd. S těmi vám pomohou právě repasované brzdové třmeny.

Předchozí článekByl ikonou, skončil nedůstojně. Při fotbale je nejdůležitější parta, tvrdí Pellegríni
Další článekRevize elektro: Prevence a oprava případných závad na elektru